Montero Gıda San. Tic. A. Ş. 2014 yılında Toksöz Grup bünyesinde faaliyet göstermeye başlamıştır. Montero, bebekler için sağlıklı yaşam süreçlerine yardımcı olan yüksek kaliteli besin ve destek ürünleri sunmayı hedeflemiştir. Şirketimizin öncelikli hedefi, bilimsel araştırmalardan köken alan inovatif çözümler ile tüketicilerinin ihtiyaçlarını karşılamaktır.

Montero ailesi olarak, sunduğumuz tüm hizmetlerde etik kurallar çerçevesinde hareket ederek iş süreçlerimizi ve ilişkilerimizi en doğru şekilde yönetmeyi amaçlamaktayız.

İş arkadaşlarımızla birlikte, sürdürülebilir başarımızı devam ettirmek amacıyla yüksek kaliteli ürünlerimizin tanıtımında güven odaklı anlayışımızı ön planda tutarak çalışırız.

Montero Gıda’nın Türkiye’de satışa sunduğu Evolvia ürünleri, Ordesa Laboratuvarları tarafından Danimarka’da bulunan ARLA üretim tesislerinde Avrupa Birliği standartlarına uygun olarak üretilmektedir.

1943’te kurulan ve 75 yılın üzerindeki deneyimi ile bebek beslenmesi alanında uzman olan Ordesa Laboratuvarları, inovatif ve yüksek kalitede bebek ve devam formülleri geliştirmektedir. Ürünlerini Avrupa, Latin Amerika, Orta ve Uzak Doğu ülkelerine sunmaktadır.

Sitemizin bu bölümü sağlık profesyonelleri içindir. Sağlık profesyoneli misiniz?